Logo do druku

Zagraniczne obozy - zakwaterowanie

CAMPING LE BELLE VUE***

położony jest w zachodniej części miasteczka, ok. 700 m od piaszczystej plaży, nazywany jest również parkiem przez to, że cały teren gęsto porastają pinie, co tworzy niesamowity, śródziemnomorski klimat tego miejsca. Camping posiada bogate zaplecze rekreacyjno - sportowe: 2 baseny, 2 zjeżdżalnie wodne, brodzik dla dzieci, ogrodzone boisko do piłki nożnej i koszykówki, kort tenisowy, tor łuczniczy, mini-golf, tenis stołowy, teren do gry w bule, plac zabaw dla dzieci. Na campingu znajduje się również restauracja i bar, gdzie odbywają się dyskoteki, karaoke i wieczory tematyczne. Ponad to mini-market, mini-targ, a w wybrane dni camping odwiedzają cyrk, kino czy teatrzyk lalkowy. Na recepcji znajduje się płatne stanowisko internetowe i wypożyczalnia rowerów. Do dyspozycji uczestników sprzęt sportowy.
Młodzież mieszka w 6 osobowych mobil-homach z pełnym węzłem sanitarnym, z dwiema wydzielonymi sypialniami, /w jednej łóżko podwójne, w drugiej 2 osobowe łóżko piętrowe i jedno pojedyncze/ oraz miejscami do spania w salonie. Łazienka z kabiną prysznicową i oddzielne WC. Aneks kuchenny jest wyposażony w kuchenkę gazową, lodówkę, zlew, expres do kawy, naczynia oraz sztućce. Na zewnątrz drewniany taras ze stołem i krzesłami.

CAMPING LE SUD***

położony w miejscowości Porticcio - Ruppione na południowym wybrzeżu Zatoki Ajaccio, 25 km od stolicy Korsyki - Ajaccio, 12 km od kurortu Porticcio gdzie znajduje sięcentrum handlowe i centrum sportów wodnych. Camping położony jest 150 metrów od pięknej, piaszczystej i strzeżonej plaży. Camping znajduje się na 4 ha zacienionego terenu, jest wyposażony w nowoczesne sanitariaty, boiska sportowe, supermarket, restaurację.
Zakwaterowanie w namiotach z dwoma dwuosobowymi sypialniami, wyposażonymi w materace, półki, stolik i krzesła. Każdy uczestnik musi posiadać własny śpiwór i jasiek. Uczestnicy wyjazdu dostają zestaw naczyń i sztućców, o które należy dbać podczas pobytu.