Logo do druku

Kolonie nad morzem - warsztaty

Dźwirzyno - Obóz rekreacyjny  
Wiek uczestników 8-13 lat i 14- 18 lat


Program turystyczny, m.in.: rejs statkiem po morzu, wycieczki do Kołobrzegu, Wolińskiego Parku Narodowego i do Międzyzdrojów. Pobyt uprzyjemnią zajęcia rekreacyjne, turnieje sportowe, spacery piękną plażą, ognisko z pieczeniem kiełbasek, gry i zabawy, konkursy z nagrodami. Na uczestników czeka także Piracka Przygoda - program oparty na starych, żeglarskich zabawach i konkursach oprawiony muzyką folkową i szantami.

Dźwirzyno - Obóz plastyczny

Wiek uczestników 8-13 lat i 14- 18 lat 

Urokliwa, nadmorska miejscowość ma niepowtarzalną atmosferę, sprzyjającą realizacji plastycznych pasji. Na naszym obozie poznasz techniki plastyczne, takie jak pastel, akwarela, węgiel, collage, frotaż, mozaikę i inne. Nauczymy cię swobodnie żeglować pomiędzy nimi i bawić się ich łączeniem, tworząc niepowtarzalne dzieła. Chcemy również rozwijać twoje umiejętności manualne, tworząc m.in. oryginalne rzeźby z drutu i kamieni, ramki na zdjęcia. Baw się razem z nami wydobywając z otaczającej nas rzeczywistości to co najciekawsze i najpiękniejsze.

Dźwirzyno - Obóz taneczny
Wiek uczestników 8-13 lat i 14- 18 lat 
Oferta przeznaczona dla uczestników pragnących rozwijać swoje zainteresowania taneczne. W trakcie turnusu odbywa się 15 godzin zajęć prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów-choreografów tańca. W programie obozu znajdą się podstawowe elementy i kroki najpopularniejszych tańców towarzyskich, nowoczesnych i dyskotekowych. Uzupełnieniem będą zajęcia z rytmiki, choreografii i improwizacji tanecznej.
Dźwirzyno - Obóz windsurfingowy
Wiek uczestników 9-13 lat i 14- 18 lat 
Impreza skierowana jest do uczestników zainteresowanych nauką i doskonaleniem żeglowania na desce z żaglem. W trakcie turnusu odbywa się 15 godzin szkolenia z instruktorem. Zapewniamy sprzęt szkoleniowy: deski mieczowe, żagle, pianki, kamizelki asekuracyjne oraz asekurację z łodzi motorowej. Uczestnicy muszą umieć pływać. W programie: budowa sprzętu, zasady bezpieczeństwa, podstawy teorii żeglowania, podnoszenie żagla z wody, jazda na halsie, ostrzenie i odpadanie, obroty deską pod wiatr, obroty deską z wiatrem, halsowanie, zwrot przez rufę. W karcie zdrowia musi być zapisana informacja lekarza o braku przeciwwskazań do udziału w obozie windsurfingowym.
Dźwirzyno - Obóz tenisowy
Wiek uczestników 9-13 lat i 14- 18 lat 
Oferta została przygotowana zarówno dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tenisem, jak i tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności tenisowe. W trakcie turnusu odbywa się 10 godzin szkolenia z instruktorem. W programie gry i zabawy oswajające z piłką i rakietą, chwyty rakiety, postawa tenisowa, sposoby poruszania się po korcie, nauka podstawowych uderzeń: forhend, bekhend, serwis, doskonalenie poznanych elementów w formie fragmentów gry. Zapewniamy sprzęt dla każdego uczestnika. W karcie zdrowia musi być zapisana informacja lekarza o braku przeciwwskazań do udziału w obozie tenisowym.