Logo do druku

Szkolenia dla firm - Mazury

Szkolenia dla firm mają na celu: budowanie zespołów, integrację, wybór lidera, poprawę komunikacji w grupie lub rozwiązywanie innych problemów.
Organizujemy szkolenia dla firm w oparciu o sprawdzoną i wypróbowaną kadrę, której profesjonalizm stanowi podstawę sukcesu. Tematyka i zakres proponowanych zajęć jest każdorazowo ustalana w porozumieniu z klientem.
Państwo: Polska
Miasto: Mikołajki
Transport: Autokar
Wyżywienie: HB
Zakwaterowanie: Hotel
Cena: 1275 zł brutto/osoba
Zobacz program
Szkolenia dla firm - cena 1275 zł (brutto od osoby) obejmuje: zakwaterowanie w *** hotelu w Mikołajkach w pokojach 2 - osobowych
2 śniadania, 2 obiadokolacje, wykłady i zajęcia praktyczne z trenerami, zajęcia odprężająco - relaksujące na basenie w saunie suchej i jacuzzi, organizację jazdy ekstremalnej quadami, organizację zajęć poprawiających koncentrację, ubezpieczenie NNW
UWAGA:Kalkulacja szkolenia dla firm została przygotowana dla 45 uczestników.

Nasza firma organizuje wyjazdy, imprezy integracyjne, motywacyjne jak również kursy i szkolenia, konferencje, pikniki firmowe, imprezy plenerowe. Zajmujemy się całością organizacyjną zapewniając nocleg, wyżywienie oraz dodatkowe rozrywki.


Wyjazdy firmowe - szczegółowe informacje można uzyskać za pomocą formularza zamieszczonego na stronie lub telefonicznie - 089 624 05 77.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!