Logo do druku

Wyjazdy dla firm: Wilno-Troki

 

Wyjazdy dla firm mają na celu motywację zespołu oraz poprawę komunikacji interpersonalnej.
Program jest dostosowany do potrzeb danego klienta, układamy go z ogromną precyzją. Wyjazdy dla firm świetnie służą technikom budowania efektywnego zespołu oraz pozytywnych relacji i umiejętności pracy w grupie.
Państwo: Litwa
Miasto: Wilno
Transport: Autokar
Wyżywienie: 3 śniadania, 1 obiad, 1 kolacja
Zakwaterowanie: Hotel
Cena: 990 zł brutto/osoba
Zobacz program
Wyjazdy dla firm - cena (990 zł/osoba) obejmuje: transport komfortowym autokarem, zakwaterowanie w 3* hotelu, pokoje 2 osobowe z łazienkami
3 śniadania, 1 obiad, 1 kolacja w hotelu, obiad na Wieży Telewizyjnej, kolację w kasynie połączona z degustacją alkoholu, obiad w regionalnej restauracji w Trokach, salę konferencyjną z przerwą kawową, zajęcia teambuildingowe (3h), kręgielnię (5 ścieżek, 2h), korzystanie z zaplecza rekreacyjnego w hotelu, przewodnika w Wilnie i Trokach, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę pilota, ubezpieczenie NW i KL z PZU
UWAGA:Kalkulacja wyjazdu została przygotowana dla 45 uczestników przy wyjeździe z Warszawy.
W ofercie podano najciekawsze obiekty w zwiedzanych miastach, uczestnicy wyjazdu dla firm będą mieli prawo zadecydować, które z nich chcą obejrzeć lub zaproponować inne.


Wyjazdy dla firm - szczegółowe informacje można uzyskać za pomocą formularza zamieszczonego na stronie lub telefonicznie - 089 624 05 77.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!