Logo do druku

Oferta SPA w Trokach

Proponowany ośrodek może zaoferować Państwu mnóstwo sposobów na rozrywkę i wypoczynek – wanny wirowe, kaskady wodne, zakręcany i wężykowaty basen ze strumieniami stwarzającymi wartki potok wody, fale morskie, bar wodny, miłośników łaźni rozpieszczać będziemy sauną, łaźnią parową, turecką i rosyjską.

W jednym z największych SPA na Litwie oferujemy mnóstwo różnorodnych zabiegów na ciało - relaksacyjne, odmładzające, odchudzające, nawilżające i uelastyczniające. W czasie masażu ciało opuszcza napiącie i stres, organizm oczyszcza się od substancji szkodliwych, skóra staje się gładka, prężna i elastyczna. Woda z morza martwego i błoto lecznicze to wspaniały środek dla kobiet, które cierpią z powodu „skórki pomarańczowej”. Ponadto pomagają one usunąć z organizmu nadmiar wody i toksyny. Dbającym o zdrowie oferujemy zabiegi lecznicze: jaskinie solne ,które uspakajają system nerwowy, wzmacniają odporność organizmu oraz pozwalają pozbyć się różnorodnych bóli.

Ponadto w przestrzennej kręgielni i klubie bilardowym jest sześć torów, pięć stołów do gry w „Pool” i jeden do gry w bilard rosyjski. W osobnym pomieszczeniu – stół do gry Snooker kategorii VIP.

Zabiegi wliczone w cenę:

  • Masaz twarzy 30 min
  • Kapsuła 35 min
  • Masaz 30 min
  • Pilling 40 min