Logo do druku

Szkolenia dla firm - Mazury

Udostępnij na Facebooku

Szkolenia dla firm mają na celu: budowanie zespołów, integrację, wybór lidera, poprawę komunikacji w grupie lub rozwiązywanie innych problemów.
Organizujemy szkolenia dla firm w oparciu o sprawdzoną i wypróbowaną kadrę, której profesjonalizm stanowi podstawę sukcesu. Tematyka i zakres proponowanych zajęć jest każdorazowo ustalana w porozumieniu z klientem.
Państwo: Polska
Miasto: Mikołajki
Transport: autokar
Wyżywienie: HB
Zakwaterowanie: hotel 3*
Cena: 1275 zł /os
Zobacz program
Szkolenia dla firm cena obejmuje: zakwaterowanie w  hotelu, pokoje 2 osobowe, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, wykłady i zajęcia praktyczne z trenerami, zajęcia odprężająco - relaksujące na basenie w saunie suchej i jacuzzi, organizację jazdy ekstremalnej quadami, organizację zajęć poprawiających koncentrację, ubezpieczenie NNW
UWAGA: Kalkulacja szkolenia dla firm została przygotowana dla 45 uczestników.

Nasza firma organizuje wyjazdy, imprezy integracyjne, motywacyjne jak również kursy i szkolenia, konferencje, pikniki firmowe, imprezy plenerowe. Zajmujemy się całością organizacyjną zapewniając nocleg, wyżywienie oraz dodatkowe rozrywki.


Wyjazdy firmowe - szczegółowe informacje można uzyskać za pomocą formularza zamieszczonego na stronie lub telefonicznie -  089 624 05 77 .

ZAPRASZAMY!