Logo do druku

Organizacja imprez integracyjnych - Operacja LT - Jungle

Udostępnij na Facebooku
Organizacja imprez integracyjnych jest naszą pasją. Programy tworzymy indywidualnie, dopasowując je do potrzeb danej grupy.
Proponujemy Państwu organizację imprez integracyjnych w Wilnie. Ekstremalne loty akrobatyczne, jazda jeepami i wędrówki po tajemniczych litewskich bagnach sprawią, że poczujecie Państwo smak prawdziwej przygody.
Państwo: Litwa
Miasto: Wilno
Transport:  Autokar
Wyżywienie: Śniadania i kolacje
Zakwaterowanie: Hotel
Cena: 1199 zł brutto/osoba
Zobacz program
Organizacja imprez integracyjnych - cena 1199 zł/osoba obejmuje: transport komfortowym autokarem, ubezpieczenie NNW KL, opiekę pilota, 3 noclegi BB w 3* hotelu w Wilnie - pokoje 2 osobowe, kolacje połączoną z konsumpcją alkoholi w kasynie w centrum Wilna, zakrapianą kolacje w regionalnej restauracji połączoną z występem kapeli wileńskiej, kolację w wileńskiej restauracji, ekstremalna jazdę Jeepami, loty akrobatyczne, operacje LT Jungles, bilet wstępu do aquaparku w Druskiennikach, pobyt na kręgielni (2 godziny), przewodnika w Wilnie, obiad na Wieży Telewizyjnej, obiad w regionalnej restauracji w Trokach, opłaty drogowe i parkingowe, przewodnika w Trokach, bilety wstępu do zamku w Trokach
UWAGA: Kalkulacja imprezy integracyjnej została przygotowana dla 45 uczestników przy wyjeździe z Warszawy.

Organizacja imprez integracyjnych - szczegółowe informacje można uzyskać za pomocą formularza zamieszczonego na stronie lub telefonicznie - 089 624 05 77.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG