Logo do druku

Imprezy firmowe w górach - Ekspedycja Riese

Udostępnij na Facebooku

Imprezy firmowe, motywacyjne czy okolicznościowe są organizowane przez wiele firm, dlatego nie jest łatwo dokonać wyboru odpowiedniej oferty, dostosowanej bezpośrednio do potrzeb danego klienta.
Jeśli chcecie Państwo zorganizować imprezy firmowe, to mamy do Państwa dyspozycji specjalistyczne zaplecze, na które składają się wysoko wykwalifikowana kadra, sprzęt, kontakty i ogromne doświadczenie. Niezależnie od okoliczności nasza firma zapewni Państwu skuteczną, niezapomnianą i profesjonalną obsługę imprezy firmowej.
Państwo: Czechy, Polska
Miasto: Adrspach, Szklarska Poręba
Transport: Autokar
Wyżywienie: FB
Zakwaterowanie: Hotel
Cena: od 798 zł brutto/osoba
Zobacz program
Imprezy firmowe-cena od 798 zł brutto/os obejmuje: zakwaterowanie w Szklarskiej Porębie w pensjonacie o wysokim standardzie w pokojach 2,3,4- osobowych, wyżywienie (2 śniadania, 2 uroczyste kolacje integracyjne, 2 obiady), sportowy połów i degustacja pstrąga, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obsługę animacji, opłaty drogowe i parkingowe, transport, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota, opiekę przewodników
UWAGA: Kalkulacja imprezy została przygotowana dla 45 uczestników.
Nasza firma organizuje wyjazdy, imprezy firmowe, motywacyjne jak również szkolenia, konferencje, pikniki firmowe, imprezy plenerowe. Zajmujemy się całością organizacyjną zapewniając nocleg, wyżywienie oraz dodatkowe rozrywki.


Wyjazdy firmowe - szczegółowe informacje można uzyskać za pomocą formularza zamieszczonego na stronie lub telefonicznie - 089 624 05 77.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!