Logo do druku

Wyjazdy integracyjne - Hiszpania

Udostępnij na Facebooku
Wyjazdy integracyjne, motywacyjne czy okolicznościowe są skutecznym sposobem na wykształcenie wydajniejszych pracowników i lojalnych klientów.
Ciekawe i atrakcyjne wyjazdy integracyjne to jeden z atutów firmy, możliwy do wykorzystywania w pozyskiwaniu najlepszych pracowników i kontrahentów na rynku. Nasza firma zapewni Państwu profesjonalną obsługę imprezy firmowej.
Państwo: Hiszpania
Miasto: Loret de Mar
Transport: samolot
Wyżywienie: All
Zakwaterowanie: hotel 4*
Cena: 2162 zł brutto/osoba
Zobacz program
Cena 2162 zł brutto od osoby obejmuje: zakwaterowanie, przelot na trasie Kraków - Girona - Kraków, transfer autokarowy lotnisko - hotel - lotnisko, sala konferencyjna dla uczestników wyjazdu integracyjnego, obiad w Gironie, zwiedzanie Girony, hiszpańska biesiada z prezentacją flamenco, muzyki gitarowej i dyskoteki, wycieczka do Barcelony, ubezpieczenie NNW i KL z PZU S.A.
UWAGA: Kalkulacja wyjazdu integracyjnego została przygotowana dla 45 uczestników.
Nasza firma organizuje wyjazdy integracyjne, motywacyjne jak również szkolenia, konferencje, pikniki firmowe, imprezy plenerowe. Zajmujemy się całością organizacyjną zapewniając nocleg, wyżywienie oraz dodatkowe rozrywki, uwzględniając sugestie naszych klientów.

Wyjazdy integracyjne - szczegółowe informacje można uzyskać za pomocą formularza zamieszczonego na stronie lub telefonicznie - 089 624 05 77.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!