Logo do druku

Madera - opis hotelu

 Jest to drugi hotel znanej portugalskiej sieci hotelowej DOM PEDRO. Główną zaletą tego obiektu jest jego wspaniały ogród oraz bliskość stolicy wyspy Funchal. Nieopodal znajduje się również świetny punkt widokowy, skąd można zjechać kolejką linową do żwirkowej plaży.

POŁOŻENIE: na południowym wybrzeżu Madery, w uroczej miejscowości GARAJAU; wiele tu restauracji, barów i sklepów, najbliższy znajduje się w odległości 50 m, jest tu także sporo szlaków spacerowych, hotel położony jest przy mało ruchliwej drodze prowadzącej w kierunku żwirkowo-kamienistej plaży oddalonej o ok. 900 m; można do niej zejść stromą drogą lub zjechać kolejką linową, ok. 11 km od portu lotniczego w Santa Cruz; ok. 8 km od stolicy wyspy Funchal, przy hotelu znajduje się przystanek autobusowy, skąd można dojechać do Funchal.

HOTEL: trzygwiazdkowy, przeszedł kompleksową renowację w 1996 r.; składa się z 282 pokoi i studio, rozmieszczonych w 6 budynkach; cały kompleks ciągnie się wzdłuż ulicy na długości ok. 300 m; całodobowa recepcja, hol, pokój telewizyjny, restauracja, bar, bar przy basenie, duży ogród, sklep hotelowy z pamiątkami sala konferencyjna, pralnia, bezpłatny dostęp do Internetu w recepcji.

POKÓJ: 2-os. (możliwość 1 dostawki); obszerny i praktycznie urządzony; większość pokoi z częściowym widokiem na ocean; wiatrak; łazienka (prysznic, wc), telewizja satelitarna, telefon, sejf (płatny); łóżeczko dla dziecka dostępne bezpłatnie; balkon lub taras.

SPORT I ROZRYWKA: duży basen zewnętrzny ze słodką wodą, leżaki, brodzik dla dzieci, basen kryty, pokój gier, pokój zabaw (bez opiekunki); siatkówka, badminton, łucznictwo; bilard i tenis stołowy; profesjonalny klub nurkowy w hotelu DOM PEDRO BAIA (w cenie hotelu wliczona jest jedna lekcja nurkowania z instruktorem); co wieczór program rozrywkowy.