Logo do druku

Austria - Salzburg - Jarmark Bożonarodzeniowy

Atrakcyjna lokalizacja Salzburga w połączeniu ze wspaniałymi skarbami architektury stanowi o niepowtarzalnej atmosferze miasta. Barokowe iglice wznoszące się na tle twierdzy Hohensalzburg stanowią niezapomniany widok, a starówka jest wpisana, podobnie jak sześć innych miejsc w Austrii, na listę UNESCO, jako zabytek Światowego Dziedzictwa Kulturowego.
Państwo: Austria
Miasto: Salzburg
Transport: autokar
Wyżywienie: BB
Zakwaterowanie: hotel turystyczny
Cena: 499 zł
Zobacz program
Austria - Salzburg - cena obejmuje: zakwaterowanie w Salzburgu, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami (dopłata do pokoju 1-os 100 PLN), 2 śniadania, opiekę pilota, transport, ubezpieczenie, realizację programu turystycznego.
Austria - Salzburg - cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - orientacyjny koszt ok. 25 EUR.
Uwaga!
Na trasach dojazdowych w Polsce przy liczbie uczestników poniżej 18 osób - przejazd mikrobusem. W przypadku małej ilości uczestników odjeżdżających z określonego przystanku lub trudnych warunków atmosferycznych zastrzegamy sobie prawo odwołania dojazdu z danej miejscowości. W takim przypadku poinformujemy Klientów o najlepszym połączeniu skorelowanym z trasą wycieczki i odbierzemy ich z dworca, a w drodze powrotnej zawieziemy na dworzec PKP.
Zobacz rozkład jazdy autokarów

Austria - Salzburg - Jarmark bożonarodzeniowy - szczegółowe informacje można uzyskać za pomocą formularza lub telefonicznie - 089 624 05 77.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!